انواع کانکس

طبقه بندی کانکس ها

انواع کانکس : کانکس ها سازه های پیش ساخته ای هستند که به خاطر قیمت مناسب و کیفیت ساختشان، از محبوبیت بسیاری برخوردارند.

کانکس ها غالبا از جنس PVC ساخته ی شوند.

نمای داخلی کانکس ها ممکن است از PVC یا MDF ساخته شده باشد که بین این دو، PVC به دلیل مقاومت بالاتر و ماندگاری زیاد، بیشتر مورد استقبال واقع می شود.

اما از نظر نوع کاربری، میتوان کانکس ها را به چند بخش تقسیم کرد.

برای توضیح بیشتر در مورد طبقه بندی کانکس ها به عنوان مثال کانکس های رستوران که در فست فود ها یا رستوران های کوچک استفاده می شود،  کانکس سرویس بهداشتی که در پارک ها یا مکان های عمومی دیگر مانند آن استفاده می شود،  کانکس ایستگاه دوچرخه که معمولا قسمت اعظمی از آن را دیواره های شیشه ای با شیشه های نشکن تشکیل میدهند ، کانکس نگهبانی که امروزه در اکثر ساختمان های نیمه کاره مشاهده می شود، کانکس ویلایی که استفاده مسکونی از آنها می شود ، کانکس آبدارخانه که امکانات یک آبدارخانه (یا آشپزخانه) را داراست و ….

ممکن است یک کانکس به طور کامل پیش ساخته و آماده به کار باشد یا اینکه بعدا تکه های مجزای آن با پیچ و مهره به هم وصل شوند.

در بعضی شرایط خاص که مشتری نیاز به یک کانکس متحرک دارد و شرایط به گونه ای است که مجبور است هر روز آن را جا به جا کند، از کانکس چرخدار استفاده می شود. این کانکس ها با اتصال چند چرخ در زیر بدنه کانکس، امکان حمل و نقل آسان کانکس را فراهم می کند.

شرکت پناه سازه، تولید کننده ی انواع مختلف کانکس های چرخدار ، رستوران ، سرویس بهداشتی ، ایستگاه دوچرخه ، ویلایی ، نگهبانی ، آبدارخانه ، یک تکه و چند تکه ، با بهره گیری از مرغوب ترین متریال روز دنیا در تولید کانکس، آماده ی ارائه بهترین خدمات و تولید بهترین کانکس های مقاوم متناسب با نیاز شما مشتریان ارجمند می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *