کانکس اداری

سازمان ها ، ادارات و شرکت ها برای استقرار پرسنل خود نیاز به توسعه فضای اداری خود می باشند. گاهی نیاز موقت به استقرار تعدادی نیرو اجازه ساخت و سازهای اساسی را به کارفرمایان نمی دهد. در چنین حالت هایی کارفرمایان تمایل دارند تا یک ساختمانی را به صورت موقت ایجاد نمایند. بهترین راه کار برای همچنین حالتی استفاده از کانکس اداری می باشد. کانکس های اداری در سریعترین زمان ممکن می تواند نیاز شما به فضای اداری جدید را رفع کند.

کانکس اداری با نام های کانکس دفتری نیز شناخته می شود. کانکس های اداری را می توان به صورت یک طبقه و یا دو طبقه تولید و تحویل داد. در کانکس های اداری می توان سرویس بهداشتی و یا آبدارخانه نیز قرار داد.

استفاده از کانکس های اداری برای سازمان ها مزایای بسیاری دارد. به عنوان مثال سهولت در جابجایی و استفاده از این کانکس ها در محیط های کارگاهی سیار یکی از مزیت های آن است که به شما اجازه می دهد با تغییر محل کارگاه شما بتوانید محل کار پرسنل خود را تغییر داده و به مکان جدید حمل کنید.

کانکس اداری پناه سازه

در زیر برخی از مزیت های کانکس های اداری پناه سازه را برای شما بیان میکنیم

  1. نصب سریع و در کمتر از یک روز
  2. امکان دمونتاژ کانکس برای نصب در سایت جدید به دفعات زیاد
  3. امکان حمل کانکس پس از مونتاژ
  4. بدون نیاز به پی سازی برای کانکس

شما می توانید کانکس مورد نیاز خود را به ما سفارش دهید. در صورتی که پس از اتمام کار نیازی به کانکس خود نداشته باشید ما کانکس شما را پس از قیمت گذاری خرید می نماییم. در صورتی که تمایل داشته باشید کانکس اداری شما را نیز می توان به کانکس خوابگاهی تغییر کاربری داد.

قیمت کانکس اداری

برای استعلام قیمت کانکس اداری با ما تماس بگیرید. شما همچنین می توانید برای خرید کانکس و فروش کانکس دست دوم نیز با ما تماس بگیرید. پناه سازه تولید کننده انواع کانکس دفتری و اداری.

برخی محصولات تولیدی کانکس اداری پناه سازه