کانکس با قابلیت حمل و جابجایی

کانکس با قابلیت حمل و جابجایی

نمونه کانکس های متفاوتی

یکی از مزایای تولید نمونه های متفاوت کانکس این است که می توان برخی از آن ها را جابه جا کنیم . هنگامی که از چرخهای بدون فنر و فنر دار استفاده می شود این قابلیت را داشته است تا به وسیله یه کشنده خودروی سبک بتوانیم برای جابه جایی کانکس استفاده کنیم که به راحتی این کار قابل انجام است و اگر کانکس از دسته کانکس های خاص باشد می توانیم با چرتقیل و تریلر آن را در فواصل دور و نزدیک جابه جا نماییم به گونه ای که دیگر هیچ نیازی نیست تا صاحب کانکس به صورت مستقیم وجود داشته باشد و با اطمینان در حمل کانکس از پایانه های حمل و تخصصی کارشان بدون اضطراب کانکس حمل گردد .

هنگامی که کانکس در مکان های وجود دارد که رفت و آمد سخت است می توانیم برای جابه جا نمودن لوازم مختلف کانکس از حیوانات اهلی مانند قاطر استفاده کرد و در زمان حمل کانکس آن را مونتاژ می نماید ، در قسمت های که بسیار مشکل است کانکس را به گونه ای طراحی می نمایند که در سقف آن یک زنجیر یا قلاب باشد که با بالگرد کانکس را از بین کوهی به یک نقطه انتقال بدهند و در واقع این یکی از بهترین نقاط قوت برای کانکس ها به شمار می آید ، هیچ گاه خریداران آنها دغدغه حمل کانکس را نداشته باشند .

در کانکس های چرخدار ، سیستم ترمز بادی و روغنی که بکار گرفته می شود موجب می شود تا حمل کانکس با کشنده خودروی سواری شخصی حتی در مسیرهای طولانی نیز قابل اجرا گردد و در حمل هیچ نمونه خطری آنها را تهدید نکند . دقت داشته باشید که کانکس های سرویس بهداشتی که کف آنها سرامیکی با سیمان است به وسیله تریلرهای مخصوص حمل می گردند .

تریلرهای های وجود دارد با نام تریلرهای بالن دار که در واقع رضایت مندی را به صاحب کانکس خواهند داد که کانکسی را که درخواست داده اند به صورت صحیح و سالم از مبدا خریداری نمایند و تنها به فکر استفاده کردن از آن باشند نه اینکه بخواهند فکر کنند که چگونه آن را سرامیک کاری یا بنایی کنند .

در مواردی مشاهده شده است که ارتفاع کانکس زیادتر از حد مجاز بوده است اما با این وجود حمل شده است زیرا این نمونه کانکس ها با تریلرهای هزارپا با ارتفاع پایین و تریلرهای کمرشکن حمل شده است و خریدار به مقصود خود رسیده است و به دلیل اینکه فرصت مونتاژ شدن در محل تخلیه را نداشته از این امر رضایت دارد و در نهایت می توانیم بگوییم که موجب می شود تا هیچ خدشه ای به فکر خریدار وارد نشود زیرا که از نظر ما همه ی توانایی های حمل و جابه جایی کانکس از نظر ما پیش بینی شده و انجام می گردد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *