کانکس ثابت

کانکس ثابت : کانکس های ثابت به کانکس های گفته می شود که در یک محل بصورت ثابت قرار داشته اند و هیچ گونه جابه جایی نداشته اند این کانکس ها سالیان سال بر سر جایی خود باقی می ماند . این کانکس ها در محل های استفاده می شود که پروژه ثابت است و دیگر نیازی نیست تا انها را جابه جا کنیم ، مثلا در ساختمان های اداری و …. از این کانکس ها استفاده می شود . این کانکس ها با کانکس های متحرک تفاوت های بسیاری دارند .

از کانکس های ثابت برای مکانی در جهت استراحت کارگران یا یک سالن غذاخوری ، رستوران و نمازخانه استفاده می شود . هنگامی که شما یک کانکس ثابت را خریداری می کنید تنها یکبار برای آن هزینه جابه جایی را پرداخت می کنید و فقط شامل یک هزینه نصب می شود زیرا شما مدت زمان زیادی می خواهید از این کانکس استفاده کنید و برای مدت طولانی بر سر جایی خود باقی خواهد ماند پس هزینه ی چرثقیل یا جابه جایی را به همراه نخواهید داشت .

این کانکس ها از نظر مقاوم سازی بسیار مقاوم شده است بخصوص این نکته در کف کانکس بسیار ضروری می باشد بخاطر اینکه کف کانکس از جمله قسمت های است که بسیار در معرض تخریب می باشد . بیشتر سایز کانکس های ثابت حدودی بالای ۳۶ الی ۴۰ متر مربع می باشند زیرا از نظر هزینه و کیفیت بسیاز مفید می باشند که بصورت ثابت ساخته گردند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *