کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی: یکی از پرمخاطب ترین نوع کانکس ها، کانکس ویلایی است. این نوع کانکس معمولا با توجه به نیاز کاربر، در اندازه های مختلف ساخته می شود.بدنه ی اسکلتی آن توسط جوش با الکترود به هم متصل می شود که از استحکام قابل قبولی برخوردار است. نمای بیرونی کانکس ویلایی بنا به خواسته ی مشتری میتواند از جنس سنگ، PVC ، کامپوزیت و … باشد.

کانکس ویلایی خصوصیات و ویزگی ها

بدنه ی کانکس ویلایی از سیمان ساخته می شود. جنس سقف آن می تواند از ورق با رنگ الکترو استاتیک طرح سفال، ساندویچ پانل، اندولین یا اندوویلا ساخته شود. همینطور نمای داخلی آن می تواند از تایـل پی وی سـی، ام دی اف، ام دی اف دو جـداره، تایـل گچـی(کناف)،  فایبر گلاس و انواع پوششهای سلولزی ساخته شده باشد.

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

با توجه به نیاز مشتری و آب و های محل نصب کانکس، جنس کف کانکس انتخاب می شود و در نهایت روی آن کفپوش یا سرامیک نصب می شود. سیستم روشنایی ویلاهای پیش ساخته (کانکس ویلایی) از چند قسمت مختلف تشکیل می شود: نورپردازی (که متناسب با مساحت هر بخش محاسبه و اجرا می شود)، سیستم ایمنی و سنسور حریق، سیم کشی کل سازه.

درب ورودی کانکس ویلایی از جنس آلومینیوم، چوب یا آهن به ارتفاع ۲ متر ساخته می شود. همینطور پنجره ها با ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر از جنس آلومینیوم با پروفیل سنگین، آهن و UPVC به صورت تک جداره یا دو جداره ساخته می شوند. سقف کانکس ویلایی بنا به نیاز مشتری و شرایط آب و هوایی محل نصب کانکس ویلایی با چند لایه عایق ساخته می شود. بدین ترتیب در برابر سرما و گرما دمای درون کانکس را ثابت نگه می دارد.

در سیستم لوله کشی کانکس های ویلایی از لوله های پلی اتیلن استاندارد توکار استفاده شده است. همینطور شیر آلات این نوع کانکس ها از نوع اهرمی استاندارد می باشد.

در آشپزخانه ویلاهای پیش ساخته سعی شده تمام اصول رعایت شود تا تمام امکانات مورد نیاز از آشپزخانه را برآورده کند. کابینت های آشپزخانه از جنس MDF می باشد و تمام لوله کشی ها و شیر آلات وسینک به طور استاندارد در محل مورد نظر قرار گرفته اند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *