کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار زمانی طراحی می شود که نیاز داریم در فواصل زمانی کوتاه، مکان کانکس را تغییر بدهیم. طراحی آن باید به گونه ای باشد که قابلیت حمل و نقل سریع و آسان داشته باشد.

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

در چه مواردی به کانکس چرخدار نیاز داریم؟

کانکس چرخدار جهت استفاده در بسیاری از بیمارستانها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در سازمان های دیگری چون سازمان هلال احمر، سازمانهای دولتی آب و فاضلاب ، سازمان حمل و نقل کشوری ، سازمان میراث فرهنگی، سازمانهای شهرداری و سازمانهای زیارتی مورد استفاده قرار می گیرد.

بسیاری از پایگاههای پلیس و امداد جاده ای ، مطب های صحرائی ،تشکیلات جهاد سازندگی ، عمران و شهرسازی ، پارکها و فضای سبز، کمپ های تفریحی ، پلیس راه ،  پروژهای ساختمانی_عمرانی و پالایشگاه ها نفت و گاز و پتروشیمی به دلیل نیازی که به جابه جایی مکرر کانکس دارند، از کانکس چرخدار استفاده می کنند.

ارگان هایی چون سپاه ، ارتش ، نیروی انتظامی ، معاونتهای فرهنگی ، دانشگاه ها ، اداره پست ، بانکها ، موسسات فرهنگی ، فرودگاه ها ، سازمانهای منطقه ویژه ، مناطق آزاد کیش ، پروژهای اجرائی عسلویه و بندرعباس ، اداره مرزبانی کشور ، هتلها ، کمرگ، اداره آموزش و پرورش و سازمان مدیریت بحران نیز از جمله مشتریان این نوع کانکس ها هستند.

بعضی از این کانکس های چرخدار در زیبا سازی شهر کاربرد دارند. گاهی به عنوان کانکس برای دستگاه خودپرداز استفاده می شوند. اخیرا از این نوع کانکس ها برای سینماها ، ایستگاه های مترو ، مدارس ، کلیه اصناف دولتی و غیر دولتی ، خوابگاههای دانشجویی و کارگری ، سالن های غذاخوری ، انبار های صنعتی و کلیه انبوه سازان و شهرکهای صنعتی نیز استفاده می شود.

ایده ی استفاده از کانکس های چرخدار بسیار مناسب و مفید بود. چرا که امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و نیاز به جا به جا کردن کانکس، این محصولات توانسته اند کمک شایانی به حل این مشکلات بکنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *