کانکس کامپوزیت پناه سازه

یکی از انواع پرکاربرد کانکس ها کانکس کامپوزیت می باشد . این نوع از کانکس به دلیل دارا بودن ظاهری شیک و مقاوم ، دارای کاربرد های فراوانی بوده و در اکثر مواقع انتخاب کاربرانی است که می خواهند محیطی شیک را داشته باشند.

انواع کانکس کامپوزیت

جنس کانکس های کامپوزیت در واقع همانند سایر کانکس ها ی باشد و تنها فرق آن ها با کانکس های معمولی ، استفاده از ورق های کامپوزیت در نماسازی این نوع کانکس ها می باشد. از این رو دسته بندی کانکس کامپوزیت بر اساس نوع کامپوزیت مورد استفاده شده در نمای آن ها صورت می پذیرد. که در حالت کلی میتوان کانکس کامپوزت را به سه دسته ی زیر تقسیم بندی کرد :

  1. کانکس کامپوزیت MMC (پایه فلزی)

  2. کانکس کامپوزیت PMC (پایه پلیمری)

  3. کانکس کامپوزیت CMC (پایه سرامیکی)

که در این میان کانکس کامپوزیت فلزی دارای بیشترین مصرف و کاربرد می باشد.

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت نوعی کانکس می باشد که در نمای آن از کامپوزیت استفاده می شود. کانکس کامپوزیتی دارای مقاومت و زیبایی بالای است. این نوع از کانکس بیشتر برای کانکس نگهبانی ، کانکس اداری و یا کانکس مدیریتی استفاده می شود.

در صنعت کانکس سازی از کامپوزیت برای نمای خارجی و یا اینکه دکوراسیون داخلی ساختمان ها استفاده می شود. کامپوزیت برای دیواره ، پارتیشن و یا سقف کاذب استفاده می شود. کامپوزیت در حقیقت از دو لایه تشکیل شده است که ورق بیرونی از جنس آلومینیوم و لایه درونی پلی اتیلن می باشد که اکثرا از موارد نسوز کانی در وسط دو لایه استفاده می شود.

تنوع ورقه های کامپوزیت در ضخامت ، نوع آلیاژ و رنگ بکار رفته در لایه بیرونی و نیز مواد استفاده شده در لایه میانی می باشد. از اینرو ما تنوع زیادی را در کامپوزیت داریم. هر کدام از این محصولات متنوع نیز دارای کیفیت متفاوتی می باشند.

طرح ها و رنگ بندی های زیادی برای ورقه های کامپوزیت در بازار وجود دارد. همین تنوع باعث می شود که کانکس های کامپوزیت تنوع طرح و رنگ بالایی را داشته باشد.

کانکس های کامپوزیت کاربردهای زیادی دارد. اما اکثرا ما بخاطر زیبایی آن را انتخاب می کنیم. در زیر برخی از مزیت های استفاده از کانکس های کامپوزیت را بیان کرده ایم.

مزیت های استفاده از کامپوزیت در نمای خارجی کانکس

۱٫وزن کم
۲٫سطح هموار و یکنواختی رنگ
۳٫قابلیت شکل گرفتن آسان
۴٫تنوع رنگ
۵٫مقاومت در برابر حرارت بالای آتش سوزی
۶٫عملکرد غیر یکپارچه به هنگام زلزله
۷٫قابلیت آب بندی نما
۸٫عدم نیاز به شستشو
۹٫امکان تعویض پانل ها
۱۰٫خواص آکوستیک

کانکس های تولیدی پناه سازه در برابر سرما و گرما عایق می باشد. شما می توانید بهترین کیفیت کانکس را با کمترین هزینه ممکن از ما بخواهید. پشنهاد ما به شما محصولی مناسب با خواسته تان می باشد.

قیمت کانکس کامپوزیت

برای استعلام قیمت کانکس و یا خرید کانکس می توانید با واحد فروش ما تماس بگیرید. پناه سازه عرضه کننده انواع کانکس می باشد.