کیوسک نگهبانی

کیوسک نگهبانی چه کاربردهای دارد  : کیوسک ها از دسته امکاناتی هستند که در شرایط متفاوت از آنها استفاده می شود ، کیوسک ها درنمونه های مختلفی ساخته می شود یکی از نمونه ها کیوسک های نگهبانی می باشند که بسیار کاربرد دارند . در ادامه این مطلب در مورد چگونگی ساخت این کیوسک ها و کاربردهای متفاوتی که دارند توضیحات لازم را بیان کرده ایم . با ادامه این مطلب با ما همراه باشید .

این دسته از کیوسک ها دارای استفاده های زیادی می باشند و در موارد گوناگون بهره گیری از این کیوسک شکل می گیرد به عنوان مثال در شرکت های خصوصی – معابر عمومی – شرکت ها – پروژه های عمومی – پروژه های خصوصی – ارگان های دولتی و عمرانی و مکان های که نیاز به حراست دارند یا در مراکزی برای کنترل ورود – خروج و مراقبت از این کیوسک ها استفاده می شود .

 

کیوسک نگهبانی

 

گاهی پروژه های را می بینیم که نیاز دارند تا همواره تا اتمام پروژه از آنها توسط نیروی انسانی حفاظت شود البته استفاده از کیوسک های نگهبانی در چنین شرایطی بسیار به صرفه است زیرا در کوتاه ترین زمان ساخته می شود .

کیوسک های نگهبانی ( کانکس های نگهبانی ) باید از نظر استاندارد دارای شرایط لازم باشند مثلا باید دارای استاندارد دید نگهبانی در دور تا دور کانکس با پنجره باشند . این کانکس ها در شکل ها و ابعاد مختلفی ساخته می شوند مثلا بصورت چهار ضلعی ، شش ضلعی یا هشت ضلعی هستند و البته این نوع ساختن بسته به استقرار در محلی نگهبانی است . این نوع کیوست های نگهبانی در نماهای دکوراتیو، کامپوزیت ، سایدینگ ، پانلی ورق گالوانیزه ساخته می شوند و در همه ی مراکز دولتی ، پروژه ها ، نهادها و پارک ها و …. از آن استفاده می شود .

اگر بخواهیم این کانکس ها را برای نگهبانی چند نگهبان آماده کنیم ، طبیعی است که باید در اندازه های بزرگتری و گسترده تری ساخته شود حتی باید از ابعاد واقعی یک کیوسک نیز بزرگتر باشند . اگر بخواهیم از این کیوسک ها به گونه ای استفاده کنیم که روزها نگهبان ، در حال نگهبانی باشد و شب ها در آن استراحت کند باید این کیوسک شامل موارد سرویس بهداشتی ، آبدارخانه ، لوازم جانبی تجهیز شده باشد که اگر این کانکس در بیرون از شهر باشد ، نگهبان از نظر رفاهی کاملا در رفاه باشد و با خیال راحت به فعالیت کاری خود ادامه بدهد ،اما اگر کیوسک نگهبانی برای یک نگهبان باشد می تواند ابعاد کوچکتری داشته باشد .

گاهی اوقات استفاده از برجکهای با ارتفاع زیاد یا کم به واسطه ساخت کیوسک نگهبانی در مرکز آن و همچنین عبور از راه پله که در کنار برجک ساخته می گردد ، به همین دلیل کارایی زیادی در دید فاصله های گسترده به وسیله پروژکتور موجب می شود تا نیروی انسانی هدر نرود و خطرات که از آن ناشی می شود کمتر گردد و این چنین نوع تکنولوژی برای مسئولین ، مدیران کارخانه ها ، قابل قبول و تایید می باشد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *